Osoby decydujące się na nasze usługi mogą polegać na naszej natychmiastowej pomocy w stresującej sytuacji na drodze. Świadczymy usługi w pobliżu stolicy, dlatego zapraszamy osoby podróżujące po tym obszarze do zapoznania się z naszą ofertą.

Auto pomoc ul. Charakteryzujemy się sporym doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem, żeby zapewnić Państwa pojazdom bezpieczny transport do wybranego punktu. Auto pomoc ul. Zapustna Ursus, Włochy WarszawaPonadto zapewniamy inne usługi, jakie mogą okazać się niezbędne, jeśli często jeździcie Państwo autem. Nasza ekipa może przywieźć benzynę w konkretne miejsce lub zająć się naprawą niewielkiej usterki, jaka w danym momencie unieruchamia wóz, ale nie wymaga odwiedzin w serwisie. Jeśli Państwa wóz uległ uszkodzeniu podczas kolizji lub zepsuł się z nieznanej przyczyny, możecie liczyć na naszych specjalistów.

Zapustna Ursus, Włochy Warszawa dostępna jest przez 24 godziny, ponieważ jesteśmy świadomi tego, że stłuczki dopadają kierowców w nieprzewidzianych okolicznościach. Dzięki naszej firmie wielu kierowców tanio i szybko rozprawia się z kłopotami na drodze. Z chęcią zapewnimy pomoc również Państwu, jeśli będzie to konieczne.

tel.: 795 210 855 - Skontaktuj się z nami! Kontakt