Podróżowanie samochodem to zarówno miłe, jak też stresujące chwile. Niekiedy będzie to obowiązek zmiany koła, innym razem zatrzaśnięte w środku samochodu kluczyki. Zdarza się też, że przemierzając kolejne kilometry zapomnimy zatankować i nagle auto zatrzymuje się na środku drogi, bo kończy się paliwo.

W takich okolicznościach nie zawsze można otrzymać pomoc pozostałych uczestników ruchu. Nasza Autoholowanie ul. M. Wańkowicza Ursynów Warszawa zawsze jest do Państwa dyspozycji. Jeżeli potrzebujecie natychmiastowej usługi, po prostu wybierzcie nasz numer, a nasza ekipa szybko pojawi się na miejscu.

Zdajemy sobie sprawę, że podróż zakorkowanymi ulicami Warszawy może być stresująca, dlatego ogromne znaczenie ma dla nas to, aby uczestnicy ruchu jak najszybciej uzyskali wsparcie naszych fachowców. M. Wańkowicza Ursynów Warszawa, zawsze możecie Państwo skorzystać z naszej pomocy. Posiadamy właściwie przygotowany sprzęt, dzięki czemu holowanie przebiega bez zakłóceń, a samochód klienta jest odpowiednio zabezpieczony podczas transportu.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne ceny.

tel.: 795 210 855 - Skontaktuj się z nami! Kontakt