Naszą domeną jest Holowanie ul. Kierowcy w potrzebie mogą polegać na naszej szybkiej pomocy w kłopotliwej sytuacji na drodze. Pracujemy w okolicach stolicy, więc zapraszamy kierowców poruszających się po tym terenie do zaznajomienia się z naszą ofertą. Holowanie ul.

Mamy doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, żeby zapewnić Państwa pojazdom bezpieczny transport we wskazane miejsce. Ponadto świadczymy inne usługi, jakie mogą okazać się niezbędne, jeżeli podróżujecie Państwo samochodem. Nasz pracownik jest w stanie przywieźć paliwo we wskazane miejsce lub zająć się naprawą małej usterki,która obecnie uniemożliwia Państwu kontynuowanie podróży, lecz nie wymaga wizyty w serwisie. Jeżeli Państwa wóz uległ uszkodzeniu podczas kolizji lub nie odpala z niewiadomej przyczyny, możecie polegać na naszych ekspertach. Holowanie ul.

Blokowa Targówek Warszawa świadczona jest przez całą dobę, bo jesteśmy świadomi tego, że stłuczki przydarzają się w nieprzewidzianych okolicznościach. Chętnie zapewnimy pomoc także Państwu, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

tel.: 795 210 855 - Skontaktuj się z nami! Kontakt