Dzikiej Róży Wesoła Warszawa. Kierowcy w potrzebie mogą polegać na naszej szybkiej pomocy w momencie awarii wozu. Pracujemy w okolicach Warszawy, zatem zapraszamy osoby podróżujące po tym obszarze do zaznajomienia się z przedstawioną przez naszą firmę ofertą. Holowanie ul. Posiadamy doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, aby zapewnić Państwa samochodom bezpieczny transport do wybranego punktu.

Ponadto oferujemy inne usługi, które mogą okazać się konieczne, jeśli poruszacie się Państwo autem. Nasz pracownik jest w stanie przywieźć benzynę we wskazane miejsce lub zająć się zlikwidowaniem małej usterki, jaka w danym momencie unieruchamia samochód, lecz nie wymaga wizyty u mechanika. Jeśli Państwa wóz został uszkodzony w czasie wypadku lub zepsuł się z niewiadomego powodu, możecie polegać na naszych specjalistach. Holowanie ul.

Dzikiej Róży Wesoła Warszawa świadczona jest przez 24 godziny, bo wiemy, że stłuczki zdarzają się w najmniej spodziewanym miejscu i o nieoczekiwanej porze. Dzięki naszym pracownikom ogromna ilość kierowców niedrogo i szybko pozbywa się kłopotów na drodze. Chętnie pomożemy także Państwu, jeżeli będzie to konieczne.

tel.: 795 210 855 - Skontaktuj się z nami! Kontakt