Jeśli samochód ma drobną usterkę, której jesteśmy w stanie zaradzić na miejscu, możecie liczyć Państwo na naszych ekspertów. W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się też dowożenie benzyny, zmiana kół czy wyciągnięcie kluczyków zatrzaśniętych w samochodzie.

Posiadamy spore doświadczenie w branży, dzięki czemu macie Państwo pewność, że usługa wykonana jest na najwyższym poziomie, a Laweta ul. Konwaliowa Białołęka Warszawa Was nie zawiedzie. Konwaliowa Białołęka Warszawa odbywa się bez najmniejszych kłopotów.

Zapewniamy całodobową pomoc w niespodziewanych wypadkach. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy zapewnią Państwu bezpieczne i sprawne pokonanie kłopotów drogowych. Załadowanie, przewożenie oraz wyładowanie uszkodzonego samochodu odbywa się pod okiem doświadczonej osoby. Warto mieć nasz numer przy sobie, jeśli poruszacie się Państwo samochodem, bo może być Wam potrzebna rzetelna Laweta ul. Wystarczy zadzwonić do nas, jeśli przytrafi się Państwu stresująca sytuacja i wóz zostanie unieruchomiony w najmniej spodziewanym momencie.

tel.: 795 210 855 - Skontaktuj się z nami! Kontakt