Podróżowanie autem to zarówno miłe, jak i nieprzyjemne chwile. Do tych drugich zaliczymy różnego rodzaju kolizje, awarie i drobne usterki. Niekiedy jest to obowiązek wymiany koła, innym razem kluczyki zamknięte w samochodzie. Zdarza się też, że przemierzając kolejne kilometry nie pamiętamy o dolaniu ropy i w jednym momencie samochód hamuje na środku szosy, bo nie ma paliwa.

Nasza Laweta ul. Laweta ul. Spalska Mokotów WarszawaSpalska Mokotów Warszawa w każdej chwili ratuje kierowców z opresji. Jeżeli potrzebujecie natychmiastowej usługi, po prostu wybierzcie nasz numer, a nasza ekipa prędko pojawi się na miejscu. Rozumiemy, że podróż zakorkowanymi ulicami stolicy może stresować, dlatego przykładamy ogromną wagę do tego, aby uczestnicy ruchu szybko dostali wsparcie naszych fachowców. Jeśli auto uczestniczyło w kolizji i konieczne jest Laweta ul.

Spalska Mokotów Warszawa, także możecie Państwo liczyć na naszą pomoc. Dysponujemy nowoczesnym i solidnym sprzętem, dzięki czemu holowanie przebiega bez zakłóceń, a Państwa samochód jest dokładnie zabezpieczony w transporcie.

tel.: 795 210 855 - Skontaktuj się z nami! Kontakt