Niekiedy jest to konieczność wymiany koła, innym razem kluczyki zamknięte w aucie. Zdarza się też, że przemierzając kolejne kilometry nie pamiętamy o dolaniu ropy i w jednym momencie auto hamuje na środku drogi, bo brakuje paliwa. W takich okolicznościach nie zawsze można liczyć na pomoc innych kierowców.


  • Podróż samochodem to zarówno przyjemne, jak też stresujące momenty.
  • Do tych drugich zaliczymy wszelkiego rodzaju wypadki, awarie oraz małe uszkodzenia.
  • Nasza Pomoc drogowa pl.
Wóycickiej Śródmieście Warszawa w każdej chwili odpowiada na Państwa wezwania. Jeśli szukacie natychmiastowej usługi, po prostu wybierzcie nasz numer, a pracownicy firmy jak najszybciej pojawią się na miejscu. Wiemy, że podróż zatłoczonymi ulicami Warszawy może stresować, dlatego ogromne znaczenie ma dla nas to, aby kierowcy jak najszybciej dostali wsparcie naszej załogi. Jeżeli samochód brał udział w wypadku i konieczne jest Pomoc drogowa pl. Z.

Wóycickiej Śródmieście Warszawa, zawsze możecie Państwo liczyć na naszą pomoc. Dysponujemy nowoczesnym i solidnym sprzętem, dzięki czemu holowanie przebiega bez zbędnych niespodzianek, a pojazd klienta jest właściwie zabezpieczony w transporcie. Naszym klientom proponujemy atrakcyjne ceny.

tel.: 795 210 855 - Skontaktuj się z nami! Kontakt