1 Praskiego Pułku Wesoła Warszawa. Pracujemy w pobliżu stolicy, zatem zachęcamy kierowców jeżdżących po tym regionie do zapoznania się z naszą ofertą.

Pomoc drogowa ul. 1 Praskiego Pułku Wesoła Warszawa to to, w czym specjalizujemy się nie przypadkowo. Posiadamy doświadczenie i właściwy sprzęt, aby zagwarantować Państwa samochodom bezpieczny transport do wybranego punktu. Ponadto oferujemy inne usługi, które mogą być niezbędne, jeżeli podróżujecie Państwo samochodem.

Nasz pracownik jest w stanie przywieźć paliwo w wyznaczone miejsce lub zająć się zlikwidowaniem nagłej usterki, jaka chwilowo unieruchamia wóz, ale nie wymaga odwiedzin u mechanika. Jeżeli Państwa samochód został uszkodzony w czasie wypadku lub nie odpala z niewiadomego powodu, możecie liczyć na naszych fachowców.

  • Naszą profesją jest Pomoc drogowa ul.
  • Nasi klienci mogą liczyć na natychmiastową pomoc w momencie awarii wozu.
1 Praskiego Pułku Wesoła Warszawa dostępna jest przez 24 godziny, bo jesteśmy świadomi tego, że usterki przydarzają się w nieprzewidzianych okolicznościach. Dzięki naszym pracownikom wielu kierowców tanio i szybko rozprawia się z kłopotami na drodze.

Z chęcią pomożemy również Państwu, jeśli będzie to konieczne.

tel.: 795 210 855 - Skontaktuj się z nami! Kontakt